Meist

Mis on Seente Vägi ja kes selle brändi lõid?

Ma usun, et selle selgitamiseks tuleb anda kaks väga olulist vastust. Alustame kõigepealt ametliku kirjeldusega.

Seejärel saad lugeda, kes me tegelikult oleme ja mis ideed meie brändi tegelikult defineerivad.....

Lühidalt on Seente Vägi Eesti kõige kiiremini kasvav looduslike toidulisanditega tegelev bränd. Oleme just sisenemas ülemaailmsel turule.

  • Ettevõte, mis oli kunagi “sooloprojekt” on nüüd kasvanud terveks perekonnaks inimesteks, kes on kõik pühendunud samale ideele.

  • Soovime, et iga osa meie tegemistest - tootmisest kuni klienditeekonnani oleks isiklik, inimeselt-inimesele. 

Erakordne kvaliteet. USA’s, erapooletus laboris tehtud testid kinnitavad, et meil on maailma kõige kõrgema kvaliteediga tooted. Me kasutame ekstraktide tegemisel orgaanilisi seeni. Tipptasemel ekstraktimismeetodid võimaldavad meil maailmale pakkuda kõige potentsemaid ekstrakte. 

See oskus ei tule mitte eluaegsest mükoloogiakogemustest, vaid oskusest lugeda ja mõista juba olemasolevat infot. Meie missioon on algusest peale olnud leida toode, millel on kõige suurem reaalne kasulik mõju Sinu tervisele ja elule!

Oleme oma tiimiga loonud väga uudse töökeskkonna.

Iga osa Seente Väest, disainist müügini, on tehtud inimeste poolt, kes on omavahel väga head sõbrad. Meil ei ole fikseeritud töötunde ja igaüks saab panustada täpselt nii, nagu tahab. See on aidanud “ettevõttest” teha missioon millest me kõik hoolime. 

Kui sa oled endiselt seda teksti lugemas, lähme veel isiklikumaks!

Seente Väge juhivad tänaseks kolm inimest - Henri, Mari-Liis ja Dana.

Me oleme väga aktiivse eluviisiga. Me korraldame festivale ja sündmusi. Meil on üle 10 aasta kogemust toitumise ja fitness’iga. Me oleme muusikud. Me oleme aastaid õppinud aasia kultuure, reiligioone ja ajurveeda meditsiini. Rikkalik elukogemus on tänaseks meid toonud 3 ettevõtte juhtimiseni.

Miks peaksin teid usaldama kui te ei ole elukutselised mükoloogid?

Just sel põhjusel!

Me oleme inimesed nagu Sina, kellel on väga hea kriitiline lugemisoskus. Parima toote loomiseks vajalik info on väga lihtsasti leitav. Enamik “teaduspõhiseid” brände ei ole seda infot miskipärast rakendanud.

Miks nad seda ignoreerivad? Ebakvaliteetse toote müümisega teenib oluliselt rohkem kasumit.  

Mükoloog on eelarvamustega. Oma huvist lähtudes tahab ta alati, et seened oleksid “õige vastus” ja nad on nõus selle tõestamiseks nägema palju vaeva. Meie oleme algusest peale olnud erapooletud. 

Tasub siiski mainida, et tänaseks on meil siiski aastatepikkune kogemus meditsiiniliste seentega, me tunneme iga protsessi osa ja suhtleme oma töös pidevalt maailma juhtivate ekspertidega.

Oma tooteid testides küsime me ühe väga lihtsa küsimuse - kas see toode annab mu elule päriselt otsitud kasu? Kas see mõjub?

Kui jah, siis tuleb veenduda, et me ei tunne platseeboeffekti. Seega laseme ka laboritel kinnitada, et meie toodetel on kõrge toimeainete sisaldus.

Seente Väe ekstraktid on andnud meile märkimisväärselt rohkem energiat. Nad on parandanud meie keskendumisvõimet ja aitavad meil igapäevaselt elada seda mitmekülgset elu, millest just lugesid.

Loodan, et saame ka Sinu ellu uut energiat, värskust ja inspiratsiooni tuua!

 

meie pilt