Meist

Seente_Vägi tiim

 

 

Meie lugu sai alguse väikesest sõpruskonnast, kelle jaoks läbipõlemine, ärevus ja unustamine on vaid mõned sümptomid, mida me kõik erinevates eluetappides valusalt kogenud oleme.

 

Seente Vägi on enamat kui lihtsalt bränd…

  • Oleme inimesed, oma ambitsioonide, eesmärkide ja unistustega, just nagu sina.
  • Usume isiklikku kasvu, kvaliteetsetesse sõprussuhetesse ja lõputusse teadmishimusse.
  • Soovime elada täiel rinnal ja võtta igast päevast maksimumi ning teame, et pühendumus ja järjepidev töö on meie unistuste elluviimisel võtmetähtsusega.
  • Ka meil on hirmud monotoonsete ülesannete, tervisemurede ja läbikukkumise ees ning mõistame, et oma heaolu eest saame vastutada vaid me ise!

 

Seente Väe missioon on aidata kõrgel intensiivsuse tasemel töötavatel inimestel hoida fookust ja jõuda rohkem ning seeläbi olla elus edukamad ning rohkem enesega rahul.

Funktsionaalsed seened on aidanud meil olla rohkem fookuses ning andnud energiat saada enda jaoks püstitatud eesmärgid kergemini saavutada. Mis kõige tähtsam - need on andnud meile tööriistad fokusseeritumalt ja süsteemsemalt oma elu disainida nii, et meil jääks rohkem aega enda lähedaste jaoks.

Maailmaklassi kvaliteet: USA’s, erapooletus laboris tehtud testid kinnitavad, et meie tooted on ühed kvaliteetsemad turul. Meie toodetes on kasutatud puhtas looduses kasvatatud seeni ning tipptasemel ekstraktimismeetodeid, mis võimaldavad meil pakkuda sulle kõrgeima potentsusega ekstrakte.

Loodame, et saame ka Sinu ellu uut energiat, värskust ja inspiratsiooni tuua!

 

Tere tulemast Seente Väe kogukonda!

Henri, Mari-Liis ja Dana