Meist

"Seente vägi" on aasta 2019 algul minu (Henri Liiv) mõttes alguse saanud bränd. Soovin tõsta inimeste teadlikkust looduslikest tervist edendavatest ravimtaimedest, mis on tegelikult juba aastatuhandeid kasutusel olnud. Minu otseseks väljundiks on 4 puudel kasvavat seeneliiki, mis kõik parandavad keskendumisvõimet, toetavad immuunsüsteemi tööd ja seedimist. Tundes meie ümber olevat loodust saame me saavutada väga positiivse ja tasakaaluka seisundi.

Seened on kasvatatud kas metsikus looduses või sisetingimustes orgaaniliste kasvatusmeetoditega, Põhja-Hiinas. Oma lõpliku vormi saavad ekstraktid Viljandimaal. Enamik inimestest, kes siiani ekstrakte proovinud on kirjeldavad juba nädala möödudes tuntavaid mõjusid.

Juriidiliselt on Seente vägi seotud ettevõttega Hatha OÜ, kuid minu eesmärk on luua iga huvilisega isiklik side ja kontakt, mis võimaldab jagada ühiselt eluterveid väärtushinnanguid.

Mainin ära ka mõned inimesed, kellel on selle mõtte reaalsuseks kujunemiseks olnud suur roll. Aitäh teile!
Kati Külm - tema oli mu kõrval pikalt, kui ma otsisin uut väljundit ja on kogu protsessis olnud väga julgustav.
Mari-Liis Põldar - võimaldas mulle vahendid, et selle ettevõttega algust teha ning on minu partner kõikides tähtsates ettevõtmistes, ka siin.
Jaagup Susi ja Carol Soovik - disainerid, kes aitavad maailma kõige ägedama brändi silmaga nähtavaks teha.

Minu ettevõtte kontaktandmed on:
Hatha OÜ

Kannikmäe tee 17, 71023, Päri küla, Viljandimaa, Viljandi Vald
E-mail:
Pakkidega seotud küsimused - siiri@seentevagi.ee
Kõik muud küsimused - mariliis@seentevagi.ee

Võite julgelt kõiksugu küsimuste korral ühendust võtta!