Suhe on mugavustsoonis? Enam ei viitsi isegi tülitseda? 5 soovitust, kuidas uuesti armuda!

See teeb päriselt haiget. Kunagi sai üksteisele terve maailm kokku lubatud ja mõlemad tahtsid parimat. Kuid tänaseks ei paista sellest enam palju alles olevat. Kas tunned ennast mõnes järgnevas punktis ära? 

 • Pigem olen tööl kauem, kui lähen koju 
 • Energiat on töö jaoks, kuid mitte seksi jaoks
 • Tülitsemise asemel võtan süü omaks ja tõmbun endasse
 • Tunnen, et kaaslane ei ole enam partner vaid laps
 • Elu-armastusest on saanud netflixi-semu
 • Magaks ükskõik kellega, kuid mitte temaga

Meie oleme turundusspetsialistid Taavid ja Henri. Istusime just kahekesi maha, et kirjutada geniaalset toidulisandireklaami. Kuid jäime jutustama ja leidsime, et hetkel tahame jagada hoopis midagi palju isiklikumat.

Me ei kavatse sulle siin mitte midagi müüa. Tahame selle asemel rääkida hoopis oma koduse suhte hoidmisest, sest see teema on meie kummagi elus täna väga aktuaalne. Sellest kirjutamine aitab meil meie suhteid paremini mõista ja loodan, et saame Sullegi siin ühe tõeliselt väärtusliku lahenduse pakkuda!

Nii, alustame - täiesti ausalt, inimeselt inimesele!

Taavid: Ma kardan tast ilma jääda. See väljendub nii armukadeduses ja enese võrdlemises kõigi teiste meestega, kes teda vaatavad, aga ka hirmus ise kellessegi teise ära armuda.

Henri: Meil on mõlemal üliägedad kaaslased, kellega tahame kindlasti oma elu koos veeta. Kuid igapäevaelu ja tööstress on teinud meid oma suhte osas lohakaks. 

Kui esimene armumine saab läbi, siis ongi suhte ja oma igapäevaelu klapitamine keeruline ning see on täiesti okei. Kuid me leidsime struktuuri, mis võimaldab nii meil kui Sul seda kõike muuta!


Suhtest ei tohi kunagi saada ühine mugavustsoon! Sinu kaaslane pole inimene, kelle kaissu pärast pikka tööpäeva peitu pugeda!

Meie näeme, et hea suhe on võimsam enesearengu guru kui Tony Robbins. Meie elukaaslased pakuvad meile tohutult soojust ja rõõmu. Samas näevad nad läbi meie igast valest, mida ise usume ja ei karda meid proovile panna. Nad teavad, et oleme paremaks võimelised.


1. Ole enesekindel!

Esiteks - sa oled juba täna tervikuna väärtuslik inimene ning austa, et te olete teineteist valinud. Selles kahtlemine on viimane asi, mis suhtele kaasa aitab. Ära lase oma ebakindlusel, väikestel eksimustel või armukadedusel ennast valitseda. 

Suures plaanis on teil kõik hästi. Kui parasjagu nii ei tundu, tuleb lihtsalt üles leida see väike viga, mis teie suhte sellesse punkti viinud on. (Sellest hiljem täpsemalt.) 


2. Ära karda oma kaaslast häirida, te olete koos kasvamas. 

Tea, kes sa oled ja mida sa elult tahad. Tee enda tõe leidmisel võib olla aga konarlik ja lookleda läbi pahanduste. 

Ära karda eksimusi teha - õige kaaslane jääb sinuga. Selle aluseks on austus ja julgus jagada oma tegude tagamaid, hirme ja enda tõekspidamisi. Nii saab koos minna läbi igasuguste raskuste. Kaks pead on ikka kaks pead. 

 

3. Vältige koos aja raiskamist

  Varu suhteks aega ja energiat. Tehke asju, mis teie väärtust üksteise silmis tõstavad. 

  Suhte alguses näitasite enda parimaid külgi ja tekkis armumine. Seda on tegelikult lihtne taasluua. Veetke koos kvaliteetaega - kutsu ta lahedale kohtingule. Kuula ja märka teda, ole kohal. 

  NB! Kui sul pole energiat panustada, ole üksi. Nii lihtne ongi. Ärge pakkuge üksteisele võimalust keskpärasuseks. Naudi oma elu!


  4. Tehke list tegevustest - mida naudite, mis on lihtsalt okei, ja mis teile ei meeldi. 

   See on hästi praktiline harjutus. Pange kirja igapäevased tegevused, mis

   • Tõstavad teie suhte väärtust
   • On oma mõjult neutraalsed
   • Langetavad teie suhte väärtust

   Henri: Jagan ka lühiväljavõtet omaenda näitest:

   • Väärtust tõstvad tegevused - sügavad vestlused, koos korraldatud läbimõeldud deidid
   • Neutraalsed - Koos Netflixist sarjade vaatamine, ühes ruumis töötamine
   • Negatiivsed - Koos diivanil Facebooki scrollimine, deitide ära jätmine

   Ja nüüd vaadake seda listi iga hommik. Veenduge, et te ei tee “negatiivseid” tegevusi ja teil jääb automaatselt hulga rohkem energiat ja ruumi positiivseks. 


   5. Sa tead, mis teeks suhte paremaks - lihtsalt tee neid asju

    Suhe on tegelikult lihtne matemaatika. Kui te väldite asju, mis teie suhte väärtust alandavad ja loote rohkem hetki, mis seda tõstavad, siis näed juba paari nädalaga suurt muutust!

    Näidake, et te mõlemad tahate suhet parandada ning teil on võimalus väga lihtsalt ja ruttu uuesti ära armuda. Kui neid nõuandeid järgid, siis “armumise tase” tõuseb. Kui neid ignoreerid, siis see langeb. 

    Nii lihtne ongi!


    Me oleme tõelised enesearengu fännid ning usume, et tervislik suhe on sealjuures ülioluline!

    Ära hädalda, ära kahtle ja ära anna alla. Me võime keskenduda oma probleemidele või siis hoopis kõik koos midagi tõeliselt ägedat luua! 

    Inspireerivad inimsuhted on täpselt sama palju elu alustala kui hea uni, piisav liikumine ja tervislik toit. Nende kõige eest hoolitsemine tekitab Sinu väärtusliku ja austava tunde. Kui vundamendiga korras, siis jah - võid tõepoolest ka toidulisandeid proovida.

    See siin ei olnud ei reklaam ega õpetus Sulle - me kirjutasime selle meelespea peaasjalikult endale. Otsustasime seda ettevõtte raha eest levitada, sest noh, äkki kellelgi oli just vaja seda lugeda. 

    Loodame, et lõime oma blogipostitusega ühe väärtusliku hetke ning kui soovid veel sellist ausat, inimeselt inimesele sisu, siis jälgi Seente Väge sotsiaalmeedias või keri lehe alla ja liitu paremas ääres meie meililistiga (selleks keri kohe täiesti alla, sinna, kus must taust on). No pressure!


    Loodan, et Sul tuleb täna imetore päev!

    Henri ja Taavid


    Jäta kommentaar

    Pane tähele, et kommentaarid tuleb enne avaldamist heaks kiita.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.