Seened toovad Sinu sügisesse uut energiat!

Suvised pikad päevad, mis loodust ja meid kõiki energiaga laevad on nüüdseks lõppenud. Tööl on puhkused läbi ning paljudel algas uus kooliaasta. Sügis on enamike meie jaoks aeg, kus tõmbume oma tegemistesse ning hakkame uue jõuga enda eesmärkidele keskenduma.

Seente Vägi pakub kahte suurepärast ekstrakti, mis aitavad Sul tõsta oma energiataset ja parandada keskendumisvõimet - Lion's Mane ehk lõvilakk-korallnarmik ning korditseps.

Mõlemad neist sisaldavad rohkelt antioksüdante, alandavad keha stressi- ja põletikutaset ning on väga head seedimisele. Nendes sisalduvad polüsahhariidid toetavad tugevalt immuunsüsteemi tööd. Lion's mane'is sisalduvad erilised ained, mis tõstavad kognitiivset võimekust, parandavad keskendumisvõimet ning toetavad aju tööd. Korditseps jällegi tõstab kehas füüsilise energia (ATP) taset. Seda tarbides naudid palju rohkem igat füüsilist tegevust, ta annab energiat ning tekitab loomuliku soovi olla tavapärasest aktiivsem.

Seega, kui Sul on igapäevaselt tarvis teha loovat või mõttetööd, soovitame Sulle Lion's Mane'i. Kui aga tunned, et tahaksid just oma füüsilist energiataset tõsta ning oma kehaga paremini kontaktis olla, on korditseps väga hea valik.

Meie e-poes on mõlemad ekstraktid müügil nii kapslitena kui pulbri kujul.

Loe lähemalt ja telli siit!

 

5-HTP, korditseps, lions mane, sügisene külmetus, sügis, nootropikumid, gripp, vaktsiin


Jäta kommentaar

Pane tähele, et kommentaarid tuleb enne avaldamist heaks kiita.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.