Novembrikuu alguses kõik 100g pulbrid -10%!

Seente Väe e-poes on 30. okt - 9. nov kõik pulbri kujul müüdavad ekstraktid soodushinnaga!

Miks? Kapslid on paljude arvates tarbimiseks mugavamad ja hulga populaarsemad, kuid meie sööme enda ekstrakte ainult pulbrina. Ostes ekstrakti pulbri kujul, saad ligilähedase hinna eest pea-aegu 3x rohkem sisu, säästad keskkonda ning avad enda jaoks hulga erinevaid võimalusi meie ekstraktide tarbimiseks.

Meie seenepulbrid meenutavad maitselt veidi kõrbenud karamelli. Neil on väga kompleksne, magus maitse. Nad on suurepärane lisa teele, kohvile, hommikusele smuutile või pudrule. Üks kõige imelisemaid maitsekombinatsioone on oma hommikusele pudrule peale raputada seene-ekstrakti ning seejärel katta ekstrakt väikese meekihiga. Nende kahe maitse kombineerimisel toimub suus tõeline mõnuplahvatus! Ise söön Lions Mane'i pulbrit lihtsalt lusikaga ning tunnen, et see loob palju erksama tunnetuse minu keha ja tarbitava toidulisandi vahel.

Seega telli ja proovi kohe ise järele! Millist endale valida?

  • Kas vahel tunned, et mõistus on udune, keskenduda on raske või uus info ei jää meelde? Lions mane võib olla ideaalne abivahend, lion´s mane tõstab kognitiivset võimekust, parandab keskendumisvõimet ning toetab aju tööd.

  • Korditsepsi kasutamine tõstab füüsilise energia taset. Seda tarbides naudid palju rohkem igat füüsilist tegevust, ta annab energiat ning tekitab loomuliku soovi olla tavapärasest aktiivsem. See on suurepärane toidulisand, kui soovid oma kehaga rohkem kontaktis olla.

  • Reishi kõige olulisemateks omadusteks on selle võime tõsta energiataset, alandada vererõhku ja aeglustada vananemisprotsesse. Ta on hästi tuntud oma vähivastase potensiaali poolest, lisaks viib kehast välja mürkaineid ning alandab kehas põletikutaset.

  • Chaga e. kasekäsn sisaldab raviomadustega seentest kõige rohkem antioksüdante, mis aitavad aeglustada vananemisprotsesse. Samuti on ta kõige parem abi hooajaliste haiguspuhangute vastu.

  • Meil on olemas ka segu, mis võimaldab sul korraga kasu saada kõigi nelja seene kasulikest omadustest!

Sisene e-poodi vajutades siia või otse konkreetse ekstrakti lehele vajutades üleval vastava nime peale.

 

seenepulber must pässik reishi chaga lõvilakk-korallnarmik