Naistele - 3 viisi, kuidas iidne seen teeb Sinust parema versiooni!

esipilt

Kas teadsid, et on olemas iidne seen, mis parandab sinu vastupidavust treeningutes, tasakaalustab su hormoonsüsteemi ja mõjub hästi seksuaaltervisele?

Kui ei, siis loe edasi, sest siinne postitus räägib imelisest taimest nimega korditseps, mis vastab kõikidele eelpool nimetatud küsimustele.

Korditseps on pärit Tiibetist, kus tervendajad on seda juba sajandeid mitmekülgse abivahendina kasutanud. Tervendajate tekstide kohaselt on see tõstnud inimeste energiataset, parandanud unerütmi, seedimist, vastupidavust ja libiidot. 

Looduses kasvav korditseps on väga kummalise välimuse ja äärmiselt veidra elutsükliga seen. See parasiitseen nakatab elusaid putukaid ja toitub nende kudedest kuni lõpuks sunnib nad puu otsa ronima, misjärel lõhkeb putuka pea ning sealt, kus oli varem putuka aju, langevad maa suunas uued “korditsepsibeebid”.

Tänapäeval pole korditsepsi kasvatamine nii julm, sest kogu müügis olev korditseps on kasvatatud laborites ja sobib seega ka taimetoitlastele.

Teadlased on leidnud, et korditseps tasakaalustab efektiivselt hormoonide taset. Eriti kasulikult mõjub see just suguhormoonide (testosteroon ja östrogeen) tööle. Korditsepsi viljakehad sisaldavad rohkelt antioksüdante, mis tõstavad inimese loomuliku 5-HTP taset, mis omakorda parandab une kvaliteeti ja üldist heaolutunnet.

Korditseps sisaldab 18 erinevat aminohapet, 17 mikroelementi ja 12 erinevat vitamiini. Lisaks sellele tõstab see seen keha võimet toota adenosiintrifosfaati (ATP), mis on nii lihaste kui aju peamiseks energiaallikaks.


Korditseps parandab Sinu keha hapnikukasutust


Korditseps vähendab su pingutust, et saaksid põletada rohkem kaloreid. Kuidas see võimalik on?

Aastal 2004 tehtud uurimustöö tõestas, et korditseps parandab sportlaste hapnikukasutust kuni 50 protsenti.

Korditsepsi tarbides oled vastupidavam ja talud paremini aeroobset koormust. See tähendab, et näiteks jooksmine, rattasõit ja ujumine muutuvad lihtsamaks, sest sinu keha peab kauem vastu. Kui su keha peab kauem vastu, oled suuteline kergema vaevaga põletama rohkem kaloreid.

Hiina olümpiasportlased Wang Junxia, Qu Junxia ja Zhang Linli purustasid 1993. aasta olümpial viis maailmarekordit. Pealtvaatajad arvasid, et naised kasutasid anaboolseid steroide, kuid nad läbisid kõik dopingutestid. Naiste treeneri sõnul oli nende saladuseks korditsepsi ekstrakt, mida nad regulaarselt tarbisid.

Lisaks leiti 1999. tehtud uuringus, et korditseps mõjub väga kasulikult südame-veresoonkonnale, tõstab kasuliku kolesterooli (HDL) taset kuni 25% ning langetab kahjuliku (LDL) kolesterooli taset 10-20%.Korditseps tasakaalustab Sinu hormoonsüsteemi tööd


Naise elu keerleb suuresti ümber tema hormoonsüsteemi, alustades igakuisest menstruaaltsüklist, viljakusest kuni igapäevaste tujude, motivatsiooni ja üldise heaoluni.

Traditsioonilises Hiina meditsiinis kasutati korditsepsi kõiksugu seksuaaltervisega seotud häirete puhul. Lisaks soovitati seda ka naistele, kes soovisid rohkem motivatsiooni, teotahet ja energiat. Tänapäeval teavad kõik, et seksuaaltervis ja igapäevane heaolu käivad käsikäes ja korditseps on selleks suurepärane looduslik abivahend!

Mitmed uuringud näitavad, et korditseps tasakaalustab hormoonsüsteemi ning mõjub väga kasulikult ka suguhormoonide, sh. testosterooni ja östrogeeni tootmisele. Mõnel juhul võib korditseps parandada ka viljakust.

Klientide tagasiside kinnitab, et meie korditseps mõjub väga turgutavalt nii naiste kui nende partnerite voodielule!


Korditseps tõstab tuntavalt Sinu keha energiataset


Suur osa meist joob igapäevaselt kohvi, kuid kui rääkida kofeiini mõju negatiivsest küljest, siis soovivad paljud kohvi tarbimist vähendada või sellest sootuks loobuda. Korditsepsi on aastatuhandeid ergutina kasutatud. Teadus ütleb, et korditsepsis olevad toimeained käivitavad samu retseptoreid, mis kofeiin ning see tekitab tõepoolest märgatavalt energilisema tunde

Paljud kasutajad ütlevad, et seen annab kofeiinile sarnase energialaengu, millega ei kaasne ühtegi negatiivset kõrvalmõju. 

 

ilus naine pildil sport


Mida peaksid teadma enne korditsepsi tarbimist


Tegemist on loodusliku toidulisandiga, mis tähendab, et selle mõju ja intensiivsus on individuaalsed. Antud toode on seene-ekstrakt, mis ei peida sümptomeid, vaid aitab sinu kehal tegeleda probleemi juurpõhjusega. Korditsepsi mõju avaldub eelkõige pikemal tarbimisel ( 3+ nädalat).


Meie ekstrakti tarbinud mehed ja naised on kirjeldanud järgnevaid mõjusid:

  • Kõrgem energiatase
  • Soov olla füüsiliselt aktiivsem
  • Suurenenud huvi seksi vastu
  • Sügavam uni
  • Positiivsemad mõtted
  • Paranenud kohalolu- ja keskendumisvõime
  • Parem sooritus kõiksugu füüsilist jõudu või vastupidavust vajavatel aladel

Lisaks sellele, et teaduslikud uurimused on korduvalt tõestanud korditsepsi efektiivsust, tõestavad ka hiljutised tunnustatud laboris tehtud testid, et Seente Väe ekstrakt kuulub maailma kõige potentsemate korditsepsi ekstraktide hulka. Ekstraktid on tehtud kasutades orgaanilisi viljakehasid ning ei sisalda gluteeni, tärklist ega muid täiteaineid. Tegemist on topeltekstraktiga, mis tähendab, et kõik toimeained on kehale hästi omastatavad.


Seega kui tegeled spordiga ja soovid enda tulemusi parandada, siis lisa korditseps oma igapäevamenüüsse ja anna ka meile enda kogemusest teada!

Juhul, kui sa ei tee üldse trenni, siis soovitame võtta väiksem kogus, kui pakil kirjas. Muidu võid pärast mõnenädalast tarbimist kogeda üsna rahutut tunnet, sest energiat läheb liiga paljuks. Kui oled füüsiliselt aktiivne, siis seda muret pole.

Kuna sadade Eesti inimeste kogemus ja ka laborite mõõtmised kinnitavad, et tegemist on ülimalt kvaliteetse tootega, anname omalt poolt garantii - kui sa ei tunne hiljemalt 3. nädala lõpuks selget tõusu oma igapäevases energiatasemes, võta meiega ühendust ja kanname sulle raha tagasi!

Tahad ka tunda neid positiivseid muutusi enda kehas? Proovi kohe meie korditsepsi kas kapslites või pulbrina.

cordyceps sinensis

Jälgi meid ka Facebookis ja Instagramis

Kui soovid olla kursis meie parimate pakkumiste ja põnevate seeneteadmistega, siis liitu lehe all paremal ääres ka meie uudiskirjaga.