Suvepuhkus läbi? Mõtted laiali ja keskendumisest on järel vaid mälestused? Seened lahendavad Su mure!

iluspilt sügis seened

Lion’s Mane on kõige kuulsam looduslik nootroopikum ehk aju tööd ja keskendumisvõimet toetav toidulisand.

  • Kas tunned tihti, et mõtted on laiali ja ei suuda pikalt keskenduda?
  • Oled proovinud iga hommik külma dušiga end äratada?
  • Tunned, et tasside viisi kohvi tarbimine ei anna mingit tulemust ning tekitab hoopis ärevust?
  • Proovid end kätte võtta, kuid seda kõike tundub olevat liiga palju?

Kui vastasid neist ühele või enamale küsimusele jaatavalt, siis tea, et sa pole kaugeltki ainus, kes end nii tunneb! Sellisel juhul peaksid tõsiselt kaaluma Lion’s Mane toidulisandi lisamist oma menüüsse.

Meditsiinilised seened pakuvad imelisi hüvesid ja toetavad mitmete organite tegevust kehas. Lion’s Mane’i kasutatakse eelkõige tervisliku ajutegevuse toetamiseks, kesknärvisüsteemi rahustamiseks, meeleolu ülendamiseks ning magusa une tagamiseks. 

Tänases maailmas on igasugune keskendumine keeruline, eriti erinevate stressi tekitavate teguritega. Olgu nendeks siis üle pea kasvavad kohustused ja koolitöö, keskendumisraskused või kohustused isiklike projektide ees, mille teostamine ei tundugi lähenevat. 

Nootroopikumid on toidulisandid, mis parandavad kognitiivset võimekust, mälu, loomingulisust ja tõstavad motivatsiooni.

Meie Lions Mane’i ekstrakt sisaldab rekordilistes kogustes nii aju tööd kui immuunsüsteemi toetavaid toimeaineid, mis on põhjalikult testitud ja kontrollitud.

Kuidas Lion’s Mane’i tarbimine ajule mõjub?

Lion’s Mane’i puhul ei ole tegemist tavapärase koheselt leevendava ainega. 

Vastupidiselt kohvile, mis tõstab tarbija energiataset kohe ning viib inimese n-ö kohvituhinasse, loob Lions Mane kehas õigete ainete koosmõjul hoopis loomulikult maandatud seisundi, mis omakorda aitab meil paremini keskenduda ning teha rahulikult kvaliteetsemat tööd.

Tänapäevane läänelikus töökultuuris on inimesed harjunud n-ö küünalt mõlemast otsast põletama, mõistmata, et seesugune hustle hard mentaliteet töötab kokkuvõttes hoopis nende vastu…

Sama võib ka öelda üleliigse kohvi tarbimise kohta. Pidev ületöötamine ning väsimustunne tekitavad omakorda ärevust, unehäireid, depressiooni ja haigusi, millele ei saa vastu võidelda veel rohkema energia kulutamisega.

Mida lõvilakk teistmoodi teeb?

Lõvilakk-korallnarmik ehk Lions’ Mane on adaptogeen, mis tähendab, et selle tarbimine soodustab bioloogiliste ergutavate ainete tekkimist ja biokeemilist tasakaalu kehas ning samuti suurendab see rakkude stressitaluvust. Krooniline stress on üks suurimaid unekvaliteedi mõjutajaid. 

Kui sa ei maga öösel piisavalt või ärkad pidevalt üles, tekitab see kehas stressi. Samuti tekitavad pinget kõik need korrad, mil kardad hommikust äratust, sest tead, et ei maganud korralikult. See kehva une nõiaring tekitab sageli pettumuse, meeleheite ja kurnatuse tunnet. Õnneks saame seda parandada lisades oma ellu adaptogeenseid taimi ning meditsiinilisi seeni nagu Lion’s Mane. 

Antud raviseen soodustab magusamat und, kuna rahustab üliaktiivset aju. Lion’s Mane lähtestab sinu ööpäevast rütmi ning annab energiat andva efekti, seega võib seda tarbida nii hommikul üles ärgates kui õhtul enne magamaminekut. 

Seega tuleks Lions Mane’i tarbimist käsitleda kui pikaajalist projekti, mille tulemused on tuntavad pikema kasutamise järel. Tavaliselt märgatakse mõju 2-3 nädala jooksul, kuid oleme klientidelt saanud tagasisidet toote efektiivsuse kohta ka juba pärast paaripäevast kasutamist. 

Samuti on teadlased leidnud, et Lion’s Mane’i ekstrakt aitab taastada ajurakke ning edendada hipokampuse töövõimet, mis on otseselt seotud mälutegevuse, emotsioonide ja reaktsioonikiiruse ning depressiooni ja ärevusega. 

Elame ajastul, mil need iidsed, austatud ja salajased ravimtaimed on meie jaoks lihtsasti kättesaadavaks tehtud. Kuna seente tarbimisega ei kaasne teadaolevalt ka kõrvalmõjusid, siis tundub lausa patt jätta kasutamata selline suurepärane võimalus oma tervist turgutada.

Kui sa tunned, et Lion’s Mane pakub sulle huvi ning sooviksid selle ravitoimeid ka isiklikult kogeda, tutvu meie poolt pakutavate toodetega siin ja alusta oma teekonda koos Seente Väega. 

Osta kohe! Lion's Mane'i saab osta nii kapslites kui pulbrina.

Pulbrina ostes sobib see kakao, kohvi ja smuutide sisse ning ka lihtsalt lusikaga söömiseks.

Meie eesmärk on pakkuda vaid parima kvaliteediga tooteid, nii on ka kõikidel toodetel 90-päevane raha tagastamise garantii.

Kui sa ei tunne pärast nelja nädalat ekstrakti kasutamist mingit positiivset mõju, anna teada ja kanname sulle raha tagasi.

 

põhiline pilt siin lehel