3 nippi, kuidas seljatada rõhuv sügismasendus!

sügislehed

Kuum suvi on seljataga ja meil kõigil on vaja taas tööle või koolile keskenduda. Tasapisi hakkab saabuma ka pime aeg, mis võib paljudes inimestes rusuvat tunnet tekitada....

Kuidas võidelda negatiivsete emotsioonidega, jõuda rohkem ja olla iseendaga kooskõlas? 

Kui õues on pilkane pimedus, mis justkui must sein peale vajub, siis oleks aeg midagi muuta ja oma ellu positiivseid lahendusi tuua!

Toome välja kolm nippi, mis aitavad Sul sellele keerulisele perioodile palju reipamalt ja tugevamalt vastu astuda:

  1. Liikumine. Lihtne on end tundideks arvuti või televiisori ette unustada, kuid ära ei tohi unustada liikumise olulisust. Värskes õhus viibimine ja kõndimine annab hea enesetunde ning ergutab keha ja vaimu.
  2. Toitumine. Kindlasti vaata üle oma toidulaud, kas seal on piisavalt organismile vajalikke aineid. Söö regulaarselt ja tasakaalustatult! Keha ei pea stressile kaua vastu, kui sa tema eest ei hoolitse.
  3. Väga suur abiline on kindlasti Lion’s Mane

Mis on Lion’s Mane?

Lion’s Mane ehk lõvilakk-korallnarmik on maailma kõige kuulsam looduslik nootroopikum. Lühidalt öeldes on tegemist aju tööd ja keskendumisvõimet toetava seenega. Mis saakski olla veel parem, kui maandada närvilisust looduslikult ning olla nii töö- kui koduses keskkonnas palju rahulikum?

Miks on Lions’s Mane vajalik?

Kui soovid vabaneda väsimustundest ja elada paremat ning värviküllasemat elu, siis on see seen mõeldud sulle. Oleme oma tegutsemisaja jooksul saanud väga palju tunnustavat tagasisidet, kuidas Lion’s Mane on inimeste enesetunnet ja elukvaliteeti parandanud.

Näiteks Maria sai meie ekstraktist ülimalt hea energialaengu ning jaksu oli rohkem nii tööl kui kodus toimetades.

„Kui tunnen end sisemiselt hästi, siis kumab see ka väljapoole. Jaksan tööl palju suuremaid ja pingelisemaid projekte vastu võtta, sest saan nüüd olla endas kindel, et suudan palju paremini keskenduda kui varem,“ räägib Maria, kelle tuju oli igal sügisel sõltuv ilmast ning väljas valitsevast pimedusest. „Pikkadel ja pimedatel õhtutel soovisin vaid teki all olla ja mitte midagi teha. Nüüd lausa pakatan energiast ja tunnen ennast nii hästi,“

Soovid tunda end oma kehas paremini?

Proovi kindlasti Lion’s Mane’i! See on suurepärase kvaliteediga ja kindlasti kõige võimsam lõvilakaekstraktiga toidulisand, mis teeb Su kehale pika pai!

Tänu topeltekstraktile on kõik toimeained kehale hästi omastatavad. Sinu energiatase tõuseb ja stress alaneb. Vali voolavam ja harmoonilisem elu, toetades oma organismi tõhusa toidulisandiga.

Lion’s Mane:

  • Parem mälu ja keskendumisvõime on garanteeritud.
  • Tõstab õppimisvõimet ja teeb uue info omandamise lihtsamaks. 
  • Tugevdab immuunsust.

Kas Lion’s Mane sisaldab kofeiini?

Ei.

Tihti proovime väsinuna energiat otsida hoopis erinevatest stimulaatoritest: näiteks kohvist, energiajookidest ja muudest "produktiivsust tõstvatest" praktikatest. Need võivad Sind küll lühiajaliselt aidata, kuid pikemas plaanis ei ole tegemist toimivate lahendustega. Lion’s Mane on mõeldud Sinu toetamiseks just pikemaajaliselt, et oleksid rõõmsameelsem ja täis elujõudu, kuid ilma organismi koormamata. 

Õigete ainete koosmõjul tunned, kuidas suudad ennast palju edukamalt teostada.

Kui oled pigem närvilisem inimene, siis ära muretse – lõvilaka ekstrakt sobib ka sulle, sest ei suurenda sinu ärevustaset, vaid pigem vähendab seda. See seen ei tekita liiga ergast olekut ega halba enesetunnet, vaid mõjub rahustavalt. 

Kui soovid sügistalvisele perioodile vastu minna energiast pakatades ja reipamalt, siis soovitan Sul proovida Lion’s Mane'i.

Kaotada ei ole midagi. Kui toode sulle mingil põhjusel ei meeldi, siis on sul 90 päeva jooksul võimalik oma raha tagasi saada. Jah, me oleme endas lihtsalt niivõrd kindlad, sest klientide tulemused räägivad iseenda eest. Proovi, kui ei usu!

Seente Väe Lion's Mane on maailma kõige põhjalikuma kvaliteedikontrolliga ekstrakt. Testid on tehtud erapooletus laboris USA’s ning kinnitavad, et meie ekstrakt sisaldab rekordilises koguses toimeaineid. 

Osta kohe! - Müüme Lion's Mane'i nii kapslites kui pulbrina. Kapsleid on mugavam süüa, pulbripakis on jällegi 3x rohkem ekstrakti.

 

beauty photo